TOPVET Lanolínový balzám na nohy 100ml

Popis:

Podle výzkumů EU je lanolin, pokud je zbaven reziduí pesticidů, nejméně alergenní surovinou používanou v kosmetice. Používáme lanolin francouzské společnosti Stella, který je zbaven veškerých reziduí pesticidů, a proto nezvyšuje riziko alergické reakce. Návod k použití: balzám je vhodný pro každý typ pleti. Aplikujte na ztvrdlou kůži každý večer. Možné použít i na ztvrdlou kůži rukou, nebo jako ochranný krém na ruce.

Uchovejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci. Používejte v souladu s návodem k použití. Skladujte mimo dosah a dohled dětí. Není vhodné pro děti do tří let.

Přírodní produkty mohou vyvolat alergickou reakci. Dermatologicky testované. Originální receptura. Přípravek nebyl testován na zvířatech. Ingredients (INCI): Aqua, Lanolin, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Celeth-20, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Paraffinum Liquidum, Menthol, Allantoin, Hippophae Rhamnoides Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Caryophylli Aromatici Oil, Calendula Officinalis, Cannabis Sativa Oil, Propolis Cera, Vitis Vinifera Oil, Echinacea Purpurea

Cena:
155 Kč
(bez dph 135 Kč)
skladem
Podobné produkty:
Plod rakytníku má významné regenerační vlastnosti...
Heřmánková mast – Chamomilla Recutita. Bylinka bohatá na az...
Balzám s vysokým obsahem bylin, které působí značně antisept...
Peeling balzám je přípravek sloužící k ošetření ztvrdlé kůže...