Asp Ovesná koupel pro děti 6 x 25 g

Popis:

Pro velmi suchou a atopickou pleť Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje Ulevuje od svědění a podráždění K podpůrnému ošetření pokožky Ovesná koupel pro děti je zcela přírodní produkt, který obsahuje pouze speciálně upravený a tepelně ošetřený ovesný extrakt. Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou dlouholetými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa.

Ovesná koupel pro děti se velmi osvědčila v dětských léčebnách a lázních jako součást léčení dětí postižených atopickým ekzémem, lupénkou, akné, suchou pokožkou a jiných dermatid. V současné době se ovesná koupel používá v lázních a léčebnách jako jsou Luhačovice, Lázně Lipová, Kynžvart, Poděbrady a další.

Ovesná koupel se zde aplikuje pravidelně 3x týdně po dobu 4-6 týdnů.

Na ovesnou koupel pro děti byla provedena studie kožní snášenlivost kosmetického přípravku určeného pro děti se suchou pokožkou a příznaky atopie. Výsledky studie potvrzují velmi dobrou snášenlivost ovesné koupele pokožkou dětí. Ovesná koupel výrazně zlepšuje stav suché a atopické kůže u dětí.

Ovesnou koupel doporučují dětští odborní lékaři z oboru dermatologie.

Složení: Avena Sativa Flour. Obsah: 6 sáčku po 25 gr.

Pro lázeňské a balneo provozy balení 3 kg kbelík.

Cena:
91 Kč
(bez dph 79 Kč)
skladem
Podobné produkty:
PROSTŘEDEK DO KOUPELE Bez konzervačních přísad 100% přírodní...
Ovesná koupel s olejem z konopí má příznivé účinky u dětí i ...
Prostředek do koupele bez konzervačních přísad. 100% přírod...